Skip links

Сан Санич 95

Буквально кілька днів тому обговорювали з колегами той факт, що категорія насіння і саме насіння як продукт поступово перестають бути “соромними”. Я все частіше спостерігаю у роздробі, як молодшає споживач. Так, є певні соціальні риси цього споживача, але все більше ця грань стирається і “гопстайл”, за ідеєю, повинен відходити у бік у зв’язку з цим фактом.

А що, якщо спробувати в комунікації пройти тонким льодом іронії, а не сортирного гумору та жартів нижче пояса, до якого звикли у виконанні наших героїв? У той же час спробувати показати пародію на колаборації з естрадними зірками, коли деякі марки сподіваються, що гопцадриця вирішує само собою. При цьому не вийти за межі позиціонування продукту як трохи більш “дорослого” для тих, хто вже відрізняє якість від кількості. Так-так, я все ще про насіння))))

Це було нелегке рішення та сміливий крок, але ми його зробили! Вісімнадцята година зйомок, два прекрасні артисти, успішний кінорежисер і геніальний композитор втілюють цю тонку ідею на майданчику. І ось…

Затишний вечір, смачна вечеря, улюблений диван та зіркове шоу по tv або новий серіал – справжня життєва гармонія більшості споживачів насіння! Але шоу закінчується, гаснуть яскраві вогні телебачення, і талановиті артисти стають звичайними людьми, яким теж хочеться розслабитися, пожартувати, поговорити про життя, тримаючи в руці склянку… насіння «Сан Санич»! І коли життя стає кращим, і не вистачає слів, щоб описати насолоду, народжується короткий тост: За ГармоЖи! За Гармонію у житті!

Всім містичної п’ятниці!)